KAYIT OL FİYATLANDIRMA

Google Benim İşletmem Nedir?

Google Benim İşletmem ile işletmenizi Google Haritalar servisine ekleyebileceğiniz ve arama sorgularında çıkartmanıza yarayan bir Google servisidir. İşletmenizi Haritalara ekleyerek işletmenizin bilinirliğini ve bulunabilirliğini arttırabilirsiniz. Eskisine göre detaylandırılan hizmet sayesinde istediğiniz bölgedeki insanlara firmanızı gösterebilirsiniz.

Google Benim İşletmem Ne İşe Yarar ?

Google Benim İşletmem ile işletmenizi haritalar ve arama sorguları üzerinden ücretsiz bir şekilde tanıtabilirsiniz. Çok bilinmese de etkisi inanılmaz oranda ciddidir. bireysel olarak yaptığım çalışmalarda eklediğim işletmelerin istatistik raporları oldukça etkili olduğunu ve müşteri dönüşünü çok iyi bir oranda sağladığını gördük. Kapsamlı ve koly şekilde işletmenizi ekleyerek insanların size kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google arama servisini ve ürünlerini kullanan kişiler arama yaptığında Google Benim İşletmem sayesinde sizleri daha kolay bir şekilde bulabiliyor. Siteniz olmasa bile firmanızı ekleyebilir isterseniz Google Benim İşletmem içerisinden ücretsiz site açabilirsiniz. Verilen hizmet ne kadar güzel olsa’da site ücretsiz olduğu için çok müdahale etme imkanınız bulunmuyor.

İşletmenizi eklerken ise sizden işletmenizi doğrulamanızı istiyor ister telefon ile ister iseniz işletmenize posta göndererek onaylıyorlar. Daha önce ise sadece posta ile onay vardı. Bu işlem ise haftalar sürebiliyordu postanın gönderilmesi ve ulaşması. SEO içinde çok önemli bir yeri olan bu servis yüksek maliyetli yükselme yerinde ücretsiz bir şekilde firmanızı tanıtmanızı sağlıyor. Google politikaları gereği doğru bilgiye ulaşmaya çalışan Google firmanızı doğrulasanız bile çalışanları tarafından doğrulama yapıyor.