KAYIT OL FİYATLANDIRMA

Google Haritalar

Google Haritalar, coğrafi bölgeler ve dünyanın dört bir yanındaki siteler hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan Web tabanlıbir hizmettir. Geleneksel yol haritalarına ek olarak, Google Haritalar birçok yerin havadan ve uydu görünümünü sunar. Bazı şehirlerde, Google Haritalar, araçlardan çekilen fotoğrafları içeren sokak manzaraları sunar.Bir rota planlayıcısı, belirli bir konumdan diğerine yolculuk yapmak isteyen sürücüler, bisikletçileri, yürüyüşçüleri ve toplu taşıma araçlarını tarif eder.Google Haritalar uygulama programı arayüzü (API), Web sitesi yöneticilerinin Google Haritalar'ı bir emlak rehberi veya topluluk hizmeti sayfası gibi tescilli bir siteye yerleştirmesini mümkün kılar.Google Maps for Mobile, kablosuz cihazların ve hücresel ağların verileriyle birlikte mobil cihazın Global Konumlandırma Sistemi (GPS) konumunu (varsa) kullanan sürücüler için bir yer hizmeti sunar.

Google Haritalar ile Neler Yapılabilir ?

Google Haritalar, herhangi bir yerde hangi taşıma yönteminin kullanılabildiğini ve bu yöntemlerle gelen ayrıntıları size bildirmede gerçekten iyidir. Nerede bir otobüs veya bir şeyleri yakalayabileceğinizi bilmek istiyorsanız, bu bilgiyi bulabilirsiniz.

Haritalar oluşturuluyor

Bulunduğunuz yer özellikle belirsiz ise, doğru yönergeler sunan tutarlı bir şema bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Böyle durumlarda, sadece kendiniz yapın.

Mesafe Ve Varış Tahmini Süresi

Haritalar özelliğini kullanırken, belirli bir noktayı tıklamanız, bulunduğunuz yerin ne kadar uzakta olduğunu ve oraya ne kadar sürede ulaşılacağını bilmenizi sağlar. Bu, seyahatlerinizi planlamanıza ve programınızı düzenlemenize yardımcı olacaktır.

Harita Bilgisi Karıştırma

Bu bölüm için, bazı teknik know-how'lara ihtiyacınız olacak. Nasıl yapılacağını biliyorsanız, haritaya biraz daha ayrıntı ekleyebilirsin. Ünlü manzaralar, özel günler vb. Gibi şeyler ekleyebilirsiniz.


Bulunduğunuz yeri bulma

Sadece yeni bir yere seyahat ediyorsanız ve tam olarak nerede olduğunu bilmiyorsanız, tam konumunuzu öğrenebilirsiniz. Kaybolmamak çok güzel.

Rotaları Ayarlama

Aklınızda belirli bir rota varsa, bunu ayarlayabilir ve sadece talimatları takip edebilirsiniz. Özelleştirilebilirlik size kolaylık sağlar.

Trafik Bilgisi

Trafik sıkışıklığına yakalanmak berbattır. Neyse ki, Google Haritalar günün hangi saatinde hangi yerlerin tıkandığını size söyleyebilir.

Sözlü Talimatlar

Henüz bilmiyor olmanız durumunda, Google Haritalar’a, yazmak yerine gitmek istediğiniz yer hakkında bilgi verebilirsiniz. Sürüş için harika.

Mekanlar Paylaşımı

Arkadaşlarınla ​​bağlantı kurmaya ihtiyacın var mı? Konumunuzu paylaşın.